• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní trhy v Drážďanech

Cena od 549Kč

Krátký popis
Popis:Adventní trhy a pravá vánoční pohoda v Drážďanech Jednodenní adventní zájezd do Drážďan Jedny z nejstarších vánočních trhů Slavná místa a nejznámější...

Celý popis
  • Cena od: 549 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní trhy v DrážďanechNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní trhy v Drážďanech a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní trhy v Drážďanech v akci?


Adventní trhy v Drážďanech
Adventní trhy v Drážďanech

549 Kč
Dovolenou Adventní trhy v Drážďanech z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 549 Kč.


Detailní informace o Adventní trhy v Drážďanech

Popis:Adventní trhy a pravá vánoční pohoda v Drážďanech Jednodenní adventní zájezd do Drážďan Jedny z nejstarších vánočních trhů Slavná místa a nejznámější památky Prohlídka historické části města s průvodcem Doprava autobusem Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům a obchody jsou otevřeny Nástupní místa a časy odjezdů Jedny z nejstarších vánočních trhů a pravá adventní atmosféra Kdo zbožňuje Vánoce, zamiluje si i Drážďany. V centru města naleznete celkem jedenáct vánočních trhů. Ten nejznámější má jméno Striezelmarkt a na zdejším Altmarkt se konal poprvé už v roce 1434. Jeho symbolem je 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Ve stáncích najdete vánoční ozdoby, svícny, keramiku, textilní výrobky, ale třeba i perníky, krajky, adventní hvězdy nebo foukané sklo. Doporučujeme ochutnat místní svařené víno a výtečné cukroví. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (zámecký komplex Zwinger, kostel Frauenkirche, Rezidenční zámek saských panovníků, Semperova opera) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné cca 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaV neděli jsou obchody v Německu zavřené (netýká se samozřejmě adventních trhů)Připravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní trhy v Drážďanech


Veškeré další parametry výrobku Adventní trhy v Drážďanech naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní trhy v Drážďanech

Pro produkt Adventní trhy v Drážďanech v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy