• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Linec

Cena od 799Kč

Krátký popis
Popis:Adventní Linec Adventní trhy v historických kulisách Lince Jízda nejstrmější tramvajovou tratí na světě Město zapsané na seznamu UNESCO Stánky s místními...

Celý popis
  • Cena od: 799 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní LinecNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Linec a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Linec v akci?


Adventní Linec
Adventní Linec

799 Kč
Dovolenou Adventní Linec z destinace AUT si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 799 Kč.


Detailní informace o Adventní Linec

Popis:Adventní Linec Adventní trhy v historických kulisách Lince Jízda nejstrmější tramvajovou tratí na světě Město zapsané na seznamu UNESCO Stánky s místními specialitami jako je linecký koláč Doprava autobusem Služby průvodce v ceně Nástupní místa a časy odjezdů Linecký koláč a punč v historických kulisách Navštivte s námi jedny z největších a nejkrásnějších adventních trhů v Rakousku. V Linci jich nalezneme hned několik, včetně trhu farmářského. Ochutnáme klobásy grilované na dřevěném uhlí, punč a především mřížkový linecký koláč, který je s tímto město neodmyslitelně spjat. Historické centrum tohoto města, které je spojeno se slavnou koněspřežkou je na seznamu UNESCO, nalezneme zde i spoustu moderních muzeí a nejvyšší katedrálu v Rakousku. V renesanční zámku Landeshaus zase můžeme navštívit sbírku betlémů. Jednou z největších atrakcí v Linci je tramvajová linka Pöstlingbergbahn. Jedná se o nejstrmější neozubenou trať na světě. My se po ní svezeme až k bazilice Panny Marie Sedmibolestné, odkud uvidíme celý Linec jako na dlani. Pro zájemce bude nachystaná plavba lodí po Dunaji. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (zámek Landhaus, kostel sv. Martina, bazilika Panny Marie Sedmibolestné, atd.) Výjezd tramvají na Pöstlingberg Možnost plavby lodí po Dunaji Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Orientační ceny Obousměrná jízdenka na tramvaj 7,60 € Plavba lodí po Dunaji cca 16 € Další informace Doporučené kapesné cca 30 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Linec


Veškeré další parametry výrobku Adventní Linec naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Linec

Pro produkt Adventní Linec v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy