• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Norimberk

Cena od 799Kč

Krátký popis
Popis:Vánoční návštěva Norimberku Nejromantičtější a největší adventní trhy v Norimberku Každoročně přes dva miliony návštěvníků Prohlídka nejzajímavějších...

Celý popis
  • Cena od: 799 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní NorimberkNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Norimberk a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Norimberk v akci?


Adventní Norimberk
Adventní Norimberk

799 Kč
Dovolenou Adventní Norimberk z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 799 Kč.


Detailní informace o Adventní Norimberk

Popis:Vánoční návštěva Norimberku Nejromantičtější a největší adventní trhy v Norimberku Každoročně přes dva miliony návštěvníků Prohlídka nejzajímavějších míst a slavných památek s průvodcem Doprava autobusem Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům a obchody budou otevřeny Nástupní místa a časy odjezdů Tradice a romantika na trzích provoněných perníkem Navštivte s námi největší vánoční trh ve střední Evropě - Christkindlesmarkt - je považován za jeden z nejromantičtějších trhů. Každoročně jej navštíví přes dva miliony lidí. Projdete se po památkách a ochutnáte tradiční bavorské dobroty. Norimberk je překrásné bavorské město s bohatou historií a dominantou Císařského hradu na skalnatém návrší. Na vánočních trzích ochutnáme tradiční vánoční laskominy - norimberské perníčky, biskupské chlebíčky, vynikající klobásy, svařené víno a horký punč. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných hodinách Prohlídka města s průvodcem (Císařský hrad, chrám sv. Vavřince, chrám Panny Marie s orlojem, kostel sv. Sebalda, gotická kašna Schöner Brunnen) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné cca 50 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Norimberk


Veškeré další parametry výrobku Adventní Norimberk naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Norimberk

Pro produkt Adventní Norimberk v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy