• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)

Cena od 2 990Kč

Krátký popis
Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze svátečního Berlína a Drážďan. V Berlíně slavnou Braniborskou bránu, Říšský sněm i Radnici. V Drážďanech pak barokní skvost Zwinger či známou Semperovu...

Celý popis
  • Cena od: 2 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy) v akci?


Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)
Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)

2 990 Kč
Dovolenou Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 2 990 Kč.


Detailní informace o Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze svátečního Berlína a Drážďan. V Berlíně slavnou Braniborskou bránu, Říšský sněm i Radnici. V Drážďanech pak barokní skvost Zwinger či známou Semperovu operu. Vychutnáte si vánoční trhy s berlínskými kulinářskými produkty i drážďanskou štolou s medovinou. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Berlín a Drážďany!

Parametry Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)

Pro produkt Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.