• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Berlín

Cena od 889Kč

Krátký popis
Popis:Vánoční čas v kouzelném Berlíně Adventní atmosféra v Berlíně Prohlídka historického centra města s průvodcem Vánoční trhy až na 80 různých místech Služby...

Celý popis
  • Cena od: 889 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní BerlínNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Berlín a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Berlín v akci?


Adventní Berlín
Adventní Berlín

889 Kč
Dovolenou Adventní Berlín z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 889 Kč.


Detailní informace o Adventní Berlín

Popis:Vánoční čas v kouzelném Berlíně Adventní atmosféra v Berlíně Prohlídka historického centra města s průvodcem Vánoční trhy až na 80 různých místech Služby průvodce v ceně Doprava autobusem Nástupní místa a časy odjezdů Desítky různorodých trhů s vůní skořice Pojeďte s námi na romantický adventní zájezd do Německa! Navštívíte vánoční trhy, prohlédnete si historické centrum a nejzajímavější památky! Vánoční trhy se tu odehrávají na téměř 80 různých místech - náměstích, bulvárech i samotných uličkách historického centra. Najdete zde i velké bílé stany se zlatými hvězdami a chybět nebude ani kluziště pod širým nebem. Ochutnáte skořici, pražené mandle, kandované ovoce i domácí vaječný koňak. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných hodinách Prohlídka města s průvodcem (Říšský sněm, Braniborská brána, Berliner Dom, radnice) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.V neděli jsou obchody v Německu zavřené (netýká se samozřejmě adventních trhů)

Parametry Adventní Berlín


Veškeré další parametry výrobku Adventní Berlín naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Berlín

Pro produkt Adventní Berlín v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy