• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Budapešť

Cena od 929Kč

Krátký popis
Popis:Adventní zájezd do Budapešti – za památkami UNESCO a tradičními dobrotami Jednodenní zájezd na vánoční trhy v Budapešti Procházka s průvodcem za památkami UNESCO Vánoční...

Celý popis
  • Cena od: 929 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní BudapešťNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Budapešť a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Budapešť v akci?


Adventní Budapešť
Adventní Budapešť

929 Kč
Dovolenou Adventní Budapešť z destinace HUN si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 929 Kč.


Detailní informace o Adventní Budapešť

Popis:Adventní zájezd do Budapešti – za památkami UNESCO a tradičními dobrotami Jednodenní zájezd na vánoční trhy v Budapešti Procházka s průvodcem za památkami UNESCO Vánoční trhy s tradičními maďarskými dobrotami a řemesly Doprava autobusem Služby průvodce v ceně Nástupní místa a časy odjezdů Vánoční trhy v romantické Budapešti Navštivte maďarskou metropoli před Vánoci a poznejte adventní Budapešť – vyhlášená medovina, vůně tradičních maďarských dobrot a překrásné vánoční koledy. Maďarská metropole se před Vánoci mění takřka k nepoznání. Vánoční trhy se v Budapešti tradičně konají na jednom z nejhezčích náměstí Vörösmarty tér. Čeká tu na vás více než sto stánků s řemeslnými výrobky a nejrůznějšími pamlsky. Vydejte se s námi na předvánoční nákupy do tohoto kouzelného města, které vám svojí adventní atmosférou naprosto učaruje. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v ranních hodinách Návštěva Městské tržnice Vásárcsarnok a ochutnávka místních specialit (neplatí pro nedělní termíny, kdy je tržnice zavřená) Po ulici Váci přejdeme známou pěší zónou Váci utca do centra. Zájemci si mohou s průvodcem prohlédnout památky jako kostel svatého Štěpána, ikonickou budovu Parlamentu, smutně proslulé železné boty, památníky na Náměstí svobody (Szabadság tér), kdo bude chtít, nenáročnou procházkou dojdeme i k židovské synagoze (druhá největší židovská synagoga na světě mimo Izrael) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektůFakultativní plavba po Dunaji 7 000 HUF nebo 16 € Další informace Doporučené kapesné cca 12 500 HUF 100 HUF = cca 8 Kč K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Budapešť


Veškeré další parametry výrobku Adventní Budapešť naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Budapešť

Pro produkt Adventní Budapešť v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy