• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Regensburg

Cena od 699Kč

Krátký popis
Popis:Adventní Regensburg Pohádkové adventní trhy ve středověkém Regensburgu Prohlídka města a centra, které bylo vyhlášeno památkou UNESCO Nejkrásnější vánoční...

Celý popis
  • Cena od: 699 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní RegensburgNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Regensburg a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Regensburg v akci?


Adventní Regensburg
Adventní Regensburg

699 Kč
Dovolenou Adventní Regensburg z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 699 Kč.


Detailní informace o Adventní Regensburg

Popis:Adventní Regensburg Pohádkové adventní trhy ve středověkém Regensburgu Prohlídka města a centra, které bylo vyhlášeno památkou UNESCO Nejkrásnější vánoční trhy v zámeckém areálu Emmerama Doprava autobusem Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům a jsou otevřeny obchody Nástupní místa a časy odjezdů Vánoční trhy s komorní atmosférou Zažijte vánoční trhy v nejkrásnějším středověkém městě Evropy! Německý Regensburg je jako z pohádky. Uvidíte gotickou katedrálu sv. Petra i nejstarší kamenný most v Německu, který už od 12. století spojuje oba břehy starého města. Ve městě narazíte na několikatery vánoční trhy, kde ochutnáte tradiční bavorské speciality a nakoupíte vánoční ozdoby. Můžete si dát pečené kaštany, až půlmetrovou bavorskou pečenou klobásu nebo vánoční kořalku “zámecký duch”. Pokud vám vadí shon a davy, je advent v Regensburgu přesně pro vás. Vládne tu totiž pohoda! Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (Dunaj a nejdéle funkční kamenný most v Evropě, gotický Dóm sv. Petra, zámecký areál Emmerama s nejkrásnějšími vánočními trhy ve městě) Vánoční trhy a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektůVstupné na vánoční trhy v zámeckém areálu Emmerama 9,5 €/dospělá osoba, 3,5 €/děti 6–16 let Další informace Doporučené kapesné cca 30 až 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu nebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář. Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.V neděli jsou obchody v Německu zavřené (netýká se samozřejmě adventních trhů)

Parametry Adventní Regensburg


Veškeré další parametry výrobku Adventní Regensburg naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Regensburg

Pro produkt Adventní Regensburg v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy