• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Mnichov

Cena od 949Kč

Krátký popis
Popis:Adventní návštěva Mnichova Adventní zájezd na nejstarší trhy do Mnichova Vánoční trhy s tradičními výrobky, ale i se starodávnými předměty, meči a zbraněmi Doprava...

Celý popis
  • Cena od: 949 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní MnichovNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Mnichov a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Mnichov v akci?


Adventní Mnichov
Adventní Mnichov

949 Kč
Dovolenou Adventní Mnichov z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 949 Kč.


Detailní informace o Adventní Mnichov

Popis:Adventní návštěva Mnichova Adventní zájezd na nejstarší trhy do Mnichova Vánoční trhy s tradičními výrobky, ale i se starodávnými předměty, meči a zbraněmi Doprava autobusem Služby průvodce v ceně Nástupní místa a časy odjezdů Metropole piva v době adventu Zavítejte s námi na nejstarší vánoční trhy do Mnichova. Město s bohatou historií, jedinečná architektura, ulice plné obchodů s kvalitním zbožím a hlavně pravá vánoční atmosféra. Každoročně tu stojí třicetimetrový vánoční strom a místní radnice se proměňuje v nebeskou pracovnu, ve které si děti mohou vyzkoušet nejrůznější umělecká řemesla a pečení vánočních dobrot. Zdejší oslavy Vánoc jsou jak monumentální, tak pohodové. Běžné překližkové stánky nejsou tak běžné, mnoho z nich má podobu rytířských stanů, některé jsou z poctivého, ručně tesaného dřeva. Kromě svařáku a medoviny ochutnejte místní Feuerzangenbowle, červené víno se zkaramelizovaným rumem nasáklým cukrem. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (náměstí Marienplatz, Stará i Nová radnice, Mariánský sloup, katedrála Frauenkirche, bazilika sv. Kajetána, zámek Nymphenburg) Přesun na vánoční trhy, vánoční stánky podél ulic Kaufingerstrasse a Weinstrasse Individuálně toulání vánočně zdobenými ulicemi nebo jízda vánoční tramvají se svařákem a perníkemMožnost návštěvy festivalu Toolwood - alternativní adventní trh a umělecká představení ve velkých stanech na místě konání Octoberfestu nedaleko centra města Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Orientační ceny vstupného Většinu vstupenek lze koupit hromadně, aby bylo možné získat skupinovou slevu. Vánoční tramvaj cca 3 € Další informace Doporučené kapesné cca 30 až 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpětV neděli jsou obchody v Německu zavřené (netýká se samozřejmě adventních trhů) Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Mnichov


Veškeré další parametry výrobku Adventní Mnichov naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Mnichov

Pro produkt Adventní Mnichov v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy