• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)

Cena od 4 990Kč

Krátký popis
Překvapivé, nezapomenutelné, dokonalé… Zážitky u našeho severního souseda. Náš průvodce se vyzná lépe než místní a ukáže vám zajímavosti Wroclawi, Krakowa a Wieliczky tak, jak jste je ještě neviděli. Projdete se Tumským ostrovem...

Celý popis
  • Cena od: 4 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy) v akci?


To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)
To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)

4 990 Kč
Dovolenou To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 4 990 Kč.


Detailní informace o To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)

Překvapivé, nezapomenutelné, dokonalé… Zážitky u našeho severního souseda. Náš průvodce se vyzná lépe než místní a ukáže vám zajímavosti Wroclawi, Krakowa a Wieliczky tak, jak jste je ještě neviděli. Projdete se Tumským ostrovem i krakowskou promenádou, nevynecháte ani Rynek Glowny a tajuplné solné podzemí Wieliczky. Dopřejte si nevšední prožitky – objevujte Polsko jako cestovatel!

Parametry To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)

Pro produkt To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.