• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)

Cena od 8 490Kč

Krátký popis
Působivá architektura, lázeňská pohoda, vyhlášená gastronomie… Máte vybráno? Dopřejte si dovolenou bez kompromisů. Projdete se nejkrásnější pešťskou ulicí, nejlepší fotky pořídíte z Rybářské bašty, vychutnáte si plavbu po...

Celý popis
  • Cena od: 8 490 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy) v akci?


To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)
To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)

8 490 Kč
Dovolenou To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 8 490 Kč.


Detailní informace o To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)

Působivá architektura, lázeňská pohoda, vyhlášená gastronomie… Máte vybráno? Dopřejte si dovolenou bez kompromisů. Projdete se nejkrásnější pešťskou ulicí, nejlepší fotky pořídíte z Rybářské bašty, vychutnáte si plavbu po Dunaji i odpočinek v termálech. Objevíte skrytá zákoutí malebného Egeru a vydáte se do kraje nekonečných vinic, kde se rodí pravé tokajské. Prožijte Maďarsko, jak ho neznáte! 

Parametry To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)


Veškeré další parametry výrobku To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)

Pro produkt To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.