• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)

Cena od 17 990Kč

Krátký popis
Adventní eurovíkend s průvodcem, během kterého zažijete předvánoční atmosféru Říma. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, Kolosea, navštívíte Vatikán, nejmenší stát světa, a můžete si hodit minci do proslulé...

Celý popis
  • Cena od: 17 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) v akci?


To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)
To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)

17 990 Kč
Dovolenou To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 17 990 Kč.


Detailní informace o To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)

Adventní eurovíkend s průvodcem, během kterého zažijete předvánoční atmosféru Říma. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, Kolosea, navštívíte Vatikán, nejmenší stát světa, a můžete si hodit minci do proslulé fontány di Trevi. Vychutnejte si s námi kouzlo italských Vánoc a poznejte adventní Řím!

Parametry To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy)

Pro produkt To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.