• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)

Cena od 10 750Kč

Krátký popis
Hamburk s průvodcem. Pohodlná cesta vlakem. TIP: Město se řadí mezi nejkrásnější evropské metropole.   Hamburk se rozkládá na Jutském poloostrově při ústí Labe do Severního moře. Město patří k největším a nejvýznamnějším...

Celý popis
  • Cena od: 10 750 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem) v akci?


Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)
Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)

10 750 Kč
Dovolenou Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem) z destinace DEU si můžete zakoupit například u HoskaTour za cenu 10 750 Kč.


Detailní informace o Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)

Hamburk s průvodcem. Pohodlná cesta vlakem. TIP: Město se řadí mezi nejkrásnější evropské metropole.   Hamburk se rozkládá na Jutském poloostrově při ústí Labe do Severního moře. Město patří k největším a nejvýznamnějším přístavům nejen Evropy ale i světa. Najdete zde mnoho památek a pozoruhodných mostů. Poznejte s námi moderní metropoli se zajímavou architekturou a kulturními zajímavosti. Čeká vás vynikající gastronomie a rušný noční život. Část města s názvem Binnenalster se nalézá přímo v srdci města. Je lemovaná kavárnami, různými obchody, známá je ulice Jungfernstieg. Kouzelná je prohlídka historické části Speicherstadt a Wunderland. Samozřejmě vás uchvátí okružní jízda lodí přístavem. A mimochodem, víte kde je v Hamburku český přístav?

Parametry Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)


Veškeré další parametry výrobku Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem) naleznete například na webu HoskaTour

Štítky pouktu Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)

Pro produkt Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy