• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy

Cena od 799Kč

Krátký popis
Popis:Wroclaw – vánoční atmosféra a vyhlášené trhy Jednodenní adventní zájezd do Wroclawi Vánoční trhy na krásně vyzdobeném Rynku Zajímavá místa a slavné památky Doprava...

Celý popis
  • Cena od: 799 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Wroclaw a vyhlášené trhyNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy v akci?


Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy
Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy

799 Kč
Dovolenou Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy z destinace POL si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 799 Kč.


Detailní informace o Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy

Popis:Wroclaw – vánoční atmosféra a vyhlášené trhy Jednodenní adventní zájezd do Wroclawi Vánoční trhy na krásně vyzdobeném Rynku Zajímavá místa a slavné památky Doprava autobusem Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům Nástupní místa a časy odjezdů Zažijte vánoční trhy ve městě trpaslíků Wroclaw je jedním z nejkrásnějších a nejstarších měst v celém Polsku. Byla založena v 10. století českým knížetem Vratislavem. Tradiční vánoční trhy se zde odehrávají na jednom z největších středověkých náměstí v Evropě - Rynku. Vezměte celou rodinu a pojeďte zažít neopakovatelnou atmosféru předvánoční Wroclawi! Na trzích ochutnáme sýr na všechny způsoby, zapiekanki a pitný med. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR ve časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (Tumský ostrov, Staré město s pestrobarevnými štítovými domy, radnice) Individuálně návštěva vánočních trhů na Solném náměstí a Vratislavském rynku a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné 100 PLN 1 PLN = cca 6 Kč K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy


Veškeré další parametry výrobku Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy

Pro produkt Adventní Wroclaw a vyhlášené trhy v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy