• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Vídeň

Cena od 549Kč

Krátký popis
Popis:Klasika mezi adventními zájezdy – pojeďte s námi na trhy do Vídně Jednodenní zájezd na vánoční trhy do Vídně Tradiční vánoční trhy Procházka ulicemi Vídně Klasika,...

Celý popis
  • Cena od: 549 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní VídeňNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Vídeň a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Vídeň v akci?


Adventní Vídeň
Adventní Vídeň

549 Kč
Dovolenou Adventní Vídeň z destinace AUT si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 549 Kč.


Detailní informace o Adventní Vídeň

Popis:Klasika mezi adventními zájezdy – pojeďte s námi na trhy do Vídně Jednodenní zájezd na vánoční trhy do Vídně Tradiční vánoční trhy Procházka ulicemi Vídně Klasika, kterou můžete zažít každý rok Doprava autobusem Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům a obchody jsou otevřeny Nástupní místa a časy odjezdů Vánoční trhy ve Vídni jsou jedny z nejstarších v Evropě Vezměte celou rodinu a navštivte jedny z nejstarších a nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě! První vánoční trh se ve Vídni konal již v roce 1296. Přivítá vás tu vůně pečených kaštanů, horkého punče, svařeného vína a kandovaného ovoce. Pokud hledáte tu pravou adventní atmosféru, Vídeň je zkrátka jasná volba. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (Opera, Hotel Sacher, katedrála sv. Štěpána, Albertina, Hofburg, Uměleckohistorické a Přírodovědné muzeum, Parlament) Vánoční trh Christkindlmarkt am Rathausplatz Individuálně návštěva dalších vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů POZOR! O adventních víkendech je vjezd do centra Vídně pro autobusy zakázán. Z autobusu vystoupíte poblíž zastávky metra a zde také do autobusu budete nastupovat. Je proto potřeba počítat s penězi na metro. Jízdenka na metro 2,40 €/jízda OTEVÍRACÍ DOBA je v Rakousku v soboty omezená a v neděli jsou obchody zavřené (netýká se samozřejmě adventních trhů). Další informace Doporučené kapesné cca 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Vídeň


Veškeré další parametry výrobku Adventní Vídeň naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Vídeň

Pro produkt Adventní Vídeň v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy