• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)

Cena od 2 990Kč

Krátký popis
Pečené kaštany, klobásy se zelím, dortík Sacher, projížďka v kočáře… S průvodcem, který zná Rakousko lépe než místní, si vychutnáte sváteční lákadla i skrytá místa Vídně. Objevíte moderní část metropole, letohrádek...

Celý popis
  • Cena od: 2 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy) v akci?


Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)
Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)

2 990 Kč
Dovolenou Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 2 990 Kč.


Detailní informace o Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)

Pečené kaštany, klobásy se zelím, dortík Sacher, projížďka v kočáře… S průvodcem, který zná Rakousko lépe než místní, si vychutnáte sváteční lákadla i skrytá místa Vídně. Objevíte moderní část metropole, letohrádek císařovny Sissi či schönbrunnskou ZOO. A užijete si hned dvojitou porci vánočních trhů. Dopřejte si advent, na který se nezapomíná – prožijte kouzlo vánoční Vídně!

Parametry Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy)

Pro produkt Adventní Vídeň + SCHÖNBRUNN + HUNDERTWASSERHAUS (autobusem z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.