• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)

Cena od 3 990Kč

Krátký popis
Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Vídně a Budapešti. Ve Vídni zhlédnete barokní klenot Karlskirche, Albertinu i Státní operu. V Budapešti Královský palác, Matyášův chrám a Rybářskou...

Celý popis
  • Cena od: 3 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) v akci?


Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)
Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)

3 990 Kč
Dovolenou Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 3 990 Kč.


Detailní informace o Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Vídně a Budapešti. Ve Vídni zhlédnete barokní klenot Karlskirche, Albertinu i Státní operu. V Budapešti Královský palác, Matyášův chrám a Rybářskou baštu. Vychutnáte si rakouským punč i maďarskou medovinu. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Vídeň a Budapešť!

Parametry Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)

Pro produkt Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.