• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní trhy ve francouzském Štrasburku

Cena od 1 599Kč

Krátký popis
Popis:Nejkouzelnější vánoční trhy Francie – advent ve Štrasburku Voňavá vánoční atmosféra ve Štrasburku Více než 300 stánků napříč centrem s alsaskými pochoutkami Prohlídka...

Celý popis
  • Cena od: 1 599 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní trhy ve francouzském ŠtrasburkuNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní trhy ve francouzském Štrasburku a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní trhy ve francouzském Štrasburku v akci?


Adventní trhy ve francouzském Štrasburku
Adventní trhy ve francouzském Štrasburku

1 599 Kč
Dovolenou Adventní trhy ve francouzském Štrasburku z destinace FRA si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 1 599 Kč.


Detailní informace o Adventní trhy ve francouzském Štrasburku

Popis:Nejkouzelnější vánoční trhy Francie – advent ve Štrasburku Voňavá vánoční atmosféra ve Štrasburku Více než 300 stánků napříč centrem s alsaskými pochoutkami Prohlídka historického centra města a možnost projížďky lodí Doprava autobusem Služby průvodce v ceně Nástupní místa a časy odjezdů Francouzské gastronomické pochoutky a německá pečlivost Zavítejte s námi do alsaské metropole Štrasburk, která na svůj proslulý Christkindelsmärik láká turisty z celé Evropy. Pohltí vás kouzelná atmosféra vůní svařeného vína a pražených mandlí. Jeden z nejstarších vánočních trhů v Evropě s více než 300 stánky se rozkládá napříč centrem Štrasburku. V úzkých uličkách se mísí francouzská ležérnost s německou pečlivostí. Na trzích ochutnáte speciality francouzské i německé kuchyně, jako skvělé víno, svařák, smažené koblihy a preclíky. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v nočních hodinách Prohlídka města s průvodcem (gotická katedrála Notre Dame, čtvrť La Petite France, úzké uličky a zdobené domy, palác Rohan) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Možnost navštívit muzeum v paláci Rohan nebo plout lodí kolem budov Evropského parlamentu a Rady Evropy Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Orientační ceny vstupného Většinu vstupenek lze koupit hromadně, aby bylo možné získat skupinovou slevu. Plavba lodí cca 13,50 € Archeologické muzeum cca 6,5 € Muzeum dekorativních umění cca 6,5 € Muzeum krásných umění cca 6,5 € Muzeum Alsaska cca 6,5 € Další informace Doporučené kapesné 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazena Pozor – odjezd z některých nástupních míst je vzhledem k délce cesty již v pátek – předvečer termínu zájezdu (orientační časy v záložce "Doprava")Připravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní trhy ve francouzském Štrasburku


Veškeré další parametry výrobku Adventní trhy ve francouzském Štrasburku naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní trhy ve francouzském Štrasburku

Pro produkt Adventní trhy ve francouzském Štrasburku v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy