• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní trhy v Lipsku

Cena od 749Kč

Krátký popis
Popis:Adventní trhy v Lipsku Adventní trhy v historických kulisách města Lipska Až 250 krásných vánočních stánků otevřených slavnostním ceremoniálem Prohlídka dynamického...

Celý popis
  • Cena od: 749 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní trhy v LipskuNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní trhy v Lipsku a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní trhy v Lipsku v akci?


Adventní trhy v Lipsku
Adventní trhy v Lipsku

749 Kč
Dovolenou Adventní trhy v Lipsku z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 749 Kč.


Detailní informace o Adventní trhy v Lipsku

Popis:Adventní trhy v Lipsku Adventní trhy v historických kulisách města Lipska Až 250 krásných vánočních stánků otevřených slavnostním ceremoniálem Prohlídka dynamického univerzitního města Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům a obchody jsou otevřeny Doprava autobusem Nástupní místa a časy odjezdů Vánoční bowle v historických kulisách Navštivte s námi jedny z největších a nejkrásnějších adventních trhů v Německu. Stejně jako před 500 lety se i dnes lipské vánoční trhy odehrávají v historických kulisách centra města. Prostřednictvím 250 originálně nazdobených stánků dostojí lipské vánoční trhy svému věhlasu. Okouzlí vás jedno z nejstarších a nejkrásnějších nákupních center, které vyniká nákladným vnitřním vybavením. Proslulé lipské pasáže, průchozí dvory a nákupní domy představují nákupní ráj a jsou místem, kde se snoubí umění a kultura v jeden architektonický klenot. Před Starou radnicí se odehrávají jedny z největších a nejstarších vánočních trhů, které bývají zahájeny slavnostním ceremoniálem. Ochutnáte typické vánoční laskominy jako čerstvě rozpečené preclíky, proslulé polčnické perníčky, svařené víno, meruňkový punč nebo speciální vánoční bowli. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka městečka s průvodcem (kostel sv. Mikuláše, Stará radnice, památník bitvy u Lipska, kostel sv. Tomáše, Lipskou operu a hlavní nádraží) Navštívíme obchodní pasáže a Mädlerpassage Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné cca 30 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.V neděli jsou obchody v Německu zavřené (netýká se samozřejmě adventních trhů)

Parametry Adventní trhy v Lipsku


Veškeré další parametry výrobku Adventní trhy v Lipsku naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní trhy v Lipsku

Pro produkt Adventní trhy v Lipsku v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy