• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní trhy v Krakově

Cena od 899Kč

Krátký popis
Popis:Kouzelné polské město a pohádkové vánoční trhy v královském Krakově Jednodenní adventní zájezd do Krakova Pohádkové vánoční trhy a památky UNESCO Prohlídka...

Celý popis
  • Cena od: 899 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní trhy v KrakověNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní trhy v Krakově a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní trhy v Krakově v akci?


Adventní trhy v Krakově
Adventní trhy v Krakově

899 Kč
Dovolenou Adventní trhy v Krakově z destinace POL si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 899 Kč.


Detailní informace o Adventní trhy v Krakově

Popis:Kouzelné polské město a pohádkové vánoční trhy v královském Krakově Jednodenní adventní zájezd do Krakova Pohádkové vánoční trhy a památky UNESCO Prohlídka historického centra města Služby průvodce v ceně Doprava autobusem Nástupní místa a časy odjezdů Město plné památek UNESCO a pohodové vánoční trhy v Krakově Královské město Krakov s více než tisíciletou historií je ceněným klenotem našich severních sousedů. Působivý Rynek Główny je společně s historickým centrem zapsán na seznam kulturního dědictví UNESCO. Poznejte podmanivou atmosféru tohoto jedinečného místa a nechte se omámit vůní tradičních vánočních pochutin. Na trzích naleznete kromě uměleckých řemeslných výrobků z kůže, dřeva a jantaru i tradiční místní klobásy a místní specialitu - pitný med! Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (kopec Wawel se stejnojmenným zámkem, katedrálou a drakem, stará židovská čtvrť Kazimierz, Rynek) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. nížeCestovní pojištěníVstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné 100 PLN K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní trhy v Krakově


Veškeré další parametry výrobku Adventní trhy v Krakově naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní trhy v Krakově

Pro produkt Adventní trhy v Krakově v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy