• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní trhy v Grazu

Cena od 799Kč

Krátký popis
Popis:Adventní trhy v Grazu Pohodová adventní atmosféra ve štýrském městě Graz Unikátní ledový betlém Největší adventní kalendář na světě Služby průvodce...

Celý popis
  • Cena od: 799 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní trhy v GrazuNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní trhy v Grazu a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní trhy v Grazu v akci?


Adventní trhy v Grazu
Adventní trhy v Grazu

799 Kč
Dovolenou Adventní trhy v Grazu z destinace AUT si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 799 Kč.


Detailní informace o Adventní trhy v Grazu

Popis:Adventní trhy v Grazu Pohodová adventní atmosféra ve štýrském městě Graz Unikátní ledový betlém Největší adventní kalendář na světě Služby průvodce v ceně Doprava autobusem Nástupní místa a časy odjezdů “Hlavní město adventu” Nasajte nezapomenutelnou atmosféru štýrského města Graz, který je považován za hlavní město adventu v Rakousku. V tomto období se stává pohádkovým místem, které podtrhuje vánoční trh s prodejem tradičních řemeslných výrobků a pochoutek. Zahřejete se horkým punčem, uděláte si radost nákupem vánočních dárků a suvenýrů nebo se jen necháte inspirovat originálními nápady na vánoční výzdobu. Vánoční atmosféru umocní ledový betlém vytesaný téměř z 50 tun ledu a nostalgické čertovo kolo. Na tradičním trhu ve Františkánské čtvrti se koná trh se selskými produkty, vánočním pečivem, svařeným vínem a punčem, dřevěnými výrobky a betlémem se živými zvířaty. Mezi řadou jiných navštívíme i proslulý vánoční trh Christkindlmarkt přímo na hlavním náměstí, kde vás na těle i na duši zahřeje lahodná hořící směs vína a rumu. Regionální štýrské dobroty nakoupíte na náměstí Glockenspielplatz. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka městečka s průvodcem (zámecký vrch Schlossberg s Hodinovou věží, náměstí Zvonkohry, Zemský dům a zbrojnice, Mauzoleum a kostel sv. Kateřiny) Uvidíte i největší adventní kalendář na světě nebo ledový betlém Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Orientační ceny vstupného Většinu vstupenek lze koupit hromadně, aby bylo možné získat skupinovou slevu. Jízda v adventním vláčku cca 3 € Další informace Doporučené kapesné cca 40 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní trhy v Grazu


Veškeré další parametry výrobku Adventní trhy v Grazu naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní trhy v Grazu

Pro produkt Adventní trhy v Grazu v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy