• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní trhy v Bratislavě

Cena od 479Kč

Krátký popis
Popis:Adventní trhy v Bratislavě Krásný výlet do vánočně naladěné Bratislavy Prohlídka historického centra města s průvodcem Vánoční trhy se slovenskými specialitami Doprava...

Celý popis
  • Cena od: 479 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní trhy v BratislavěNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní trhy v Bratislavě a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní trhy v Bratislavě v akci?


Adventní trhy v Bratislavě
Adventní trhy v Bratislavě

479 Kč
Dovolenou Adventní trhy v Bratislavě z destinace SVK si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 479 Kč.


Detailní informace o Adventní trhy v Bratislavě

Popis:Adventní trhy v Bratislavě Krásný výlet do vánočně naladěné Bratislavy Prohlídka historického centra města s průvodcem Vánoční trhy se slovenskými specialitami Doprava autobusem Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům Nástupní místa a časy odjezdů Vánoce u našich nejbližších sousedů Nenechte si ujít jednodenní adventní zájezd do metropole našich východních sousedů. Bratislava je kouzelným městem zejména v období vánočních svátků s proslulými vánočními trhy a bohatým svátečním programem. Staré město se vám představí v plné vánoční kráse. Ochutnáte i vyhlášené místní speciality jako cikánskou pečeni, medovník, punče, husí a zelné lokše, zelňačku. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka města s průvodcem (katedrála sv. Martina, Primaciální palác, Bratislavský hrad, Stará a Nová radnice, Grasalkovičův palác, Slovenské národní divadlo, Michalská brána - sídlo prezidenta, Dům u dobrého Pastiera) Individuálně návštěva vánočních trhů, ochutnávka místních specialit a nákupu vánočních dárků a suvenýrů Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné cca 30 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazena Upozornění: V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu nebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.

Parametry Adventní trhy v Bratislavě


Veškeré další parametry výrobku Adventní trhy v Bratislavě naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní trhy v Bratislavě

Pro produkt Adventní trhy v Bratislavě v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy