• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Salzburg

Cena od 1 199Kč

Krátký popis
Popis:Adventní Salzburg Výlet do vánočně vyzdobeného a voňavého Salzburgu Vydáme se po stopách vánoční písně “Tichá noc, svatá noc” Město W. A. Mozarta Doprava...

Celý popis
  • Cena od: 1 199 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní SalzburgNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Salzburg a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Salzburg v akci?


Adventní Salzburg
Adventní Salzburg

1 199 Kč
Dovolenou Adventní Salzburg z destinace AUT si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 1 199 Kč.


Detailní informace o Adventní Salzburg

Popis:Adventní Salzburg Výlet do vánočně vyzdobeného a voňavého Salzburgu Vydáme se po stopách vánoční písně “Tichá noc, svatá noc” Město W. A. Mozarta Doprava autobusem Služby průvodce v ceně Nástupní místa a časy odjezdů Advent v Mozartově městě Pojeďte s námi zažít ten neopakovatelný pocit, kde se na město potichu snášejí sněhové vločky, vzduch je provoněný praženými mandlemi, svařeným vínem a někde v dáli slabě zní vánoční zvonky. Navštívíte jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Rakousku, projdete se po památkách a navštívíte „Ježíškův trh”, který se tu pořádá už od 15. století a na základě průzkumů byl vyhlášen za jeden z nejkrásnějších v Evropě. Salzburg je jedním z nejkrásnějších rakouských měst, narodil se zde W. A. Mozart a poprvé zde zazněla nejznámější vánoční koleda Tichá noc. Není divu, že se Salzburgu přezdívá „město adventu”. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka městečka s průvodcem (zámek Mirabell, klášter sv. Petra, zvonkohra, Obilná ulička, katedrála, pevnost Hohensalzburg) Individuálně návštěva vánočních trhů a ochutnávka místních specialit nebo návštěva některého z muzeí Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Příplatek za nástupní místa viz. níže Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Orientační ceny vstupného Většinu vstupenek lze koupit hromadně, aby bylo možné získat skupinovou slevu. Dom Quartier cca 13 € Rodný dům W. A. Mozarta cca 11 € Hohensalzburg cca 15,70 € Další informace Doporučené kapesné cca 40 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Salzburg


Veškeré další parametry výrobku Adventní Salzburg naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Salzburg

Pro produkt Adventní Salzburg v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy