• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)

Cena od 3 590Kč

Krátký popis
Adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Wroclawi a Krakowa. Ve městě Wroclaw zhlédnete Tumský ostrov i náměstí Starého města s radnicí. V Krakowě pak hrad Wawel, slavnou Sukiennici či kostel...

Celý popis
  • Cena od: 3 590 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy) v akci?


Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)
Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)

3 590 Kč
Dovolenou Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 3 590 Kč.


Detailní informace o Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)

Adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Wroclawi a Krakowa. Ve městě Wroclaw zhlédnete Tumský ostrov i náměstí Starého města s radnicí. V Krakowě pak hrad Wawel, slavnou Sukiennici či kostel Panny Marie. Vychutnáte si dvojitou porci vánočních trhů s vůní dobrot za zvuku vánočních koled. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Krakow a Wroclaw!

Parametry Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)

Pro produkt Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.