• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)

Cena od 950Kč

Krátký popis
Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Grazu a užijete si prohlídku čokoládovny Zotter. Zhlédnete hradní vršek Schlossberg, renesanční Landhaus a vychutnáte si tradiční vánoční trhy...

Celý popis
  • Cena od: 950 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna) v akci?


Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)
Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)

950 Kč
Dovolenou Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 950 Kč.


Detailní informace o Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Grazu a užijete si prohlídku čokoládovny Zotter. Zhlédnete hradní vršek Schlossberg, renesanční Landhaus a vychutnáte si tradiční vánoční trhy s punčem a cukrovím. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc, poznejte adventní Graz a nenechte si ujít chuť nejlahodnější čokolády!

Parametry Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna)

Pro produkt Adventní Graz + ČOKOLÁDOVNA ZOTTER (autobusem z Brna) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.