• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)

Cena od 3 990Kč

Krátký popis
Nechte se vtáhnout atmosférou maďarských a slovenských Vánoc. V Budapešti si prohlédnete skvost mezi vládními budovami Evropy, ochutnáte medovinu a užijete si adventní trhy u baziliky sv. Štěpána. Zahřejete se svařeným vínem, v katedrále...

Celý popis
  • Cena od: 3 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy) v akci?


Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)
Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)

3 990 Kč
Dovolenou Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 3 990 Kč.


Detailní informace o Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)

Nechte se vtáhnout atmosférou maďarských a slovenských Vánoc. V Budapešti si prohlédnete skvost mezi vládními budovami Evropy, ochutnáte medovinu a užijete si adventní trhy u baziliky sv. Štěpána. Zahřejete se svařeným vínem, v katedrále sv. Martina se přenesete do dob uherských králů a Bratislavský hrad vás ohromí. Dopřejte si sváteční zážitky z první ruky – s průvodcem, který se vyzná!

Parametry Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy)

Pro produkt Adventní Budapešť + BRATISLAVA (autobusem z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.