• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)

Cena od 17 990Kč

Krátký popis
Magická světelná show, plovoucí betlém, churros s čokoládou… a pohoda sváteční Barcelony. Připraveni? Projdete se rozzářenými uličkami i přístavem Port Vell s betlémem na vlnách. Ochutnáte dobroty na vánočních trzích v gotické...

Celý popis
  • Cena od: 17 990 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)Na níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy) a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy) v akci?


Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)
Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)

17 990 Kč
Dovolenou Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy) z destinace Zájezd si můžete zakoupit například u Radynacestu.cz za cenu 17 990 Kč.


Detailní informace o Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)

Magická světelná show, plovoucí betlém, churros s čokoládou… a pohoda sváteční Barcelony. Připraveni? Projdete se rozzářenými uličkami i přístavem Port Vell s betlémem na vlnách. Ochutnáte dobroty na vánočních trzích v gotické čtvrti, na La Rambla nebo u Sagrady. Zhlédnete Gaudího stavby a hru světel na fasádách Sant Pau. Cestujte pro radost – zažijte advent v Barceloně!

Parametry Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)


Veškeré další parametry výrobku Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy) naleznete například na webu Radynacestu.cz

Štítky pouktu Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy)

Pro produkt Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU (letecky z Prahy) v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.