• Pravidelně aktualizujeme ceny dovolených!
Akční cena

Adventní Bamberk

Cena od 879Kč

Krátký popis
Popis:Adventní Bamberk Kouzelný advent v bavorském městečku Bamberk Prohlídka města přezdívaného “malé Benátky” s průvodcem 2 400 památkově chráněných domů Služby...

Celý popis
  • Cena od: 879 Kč
  • Dostupnost: Volné termíny

Nejnižší cena Adventní BamberkNa níže uvedených portálech si můžete objednat zájezd Adventní Bamberk a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Adventní Bamberk v akci?


Adventní Bamberk
Adventní Bamberk

879 Kč
Dovolenou Adventní Bamberk z destinace DEU si můžete zakoupit například u Ceskekormidlo.cz za cenu 879 Kč.


Detailní informace o Adventní Bamberk

Popis:Adventní Bamberk Kouzelný advent v bavorském městečku Bamberk Prohlídka města přezdívaného “malé Benátky” s průvodcem 2 400 památkově chráněných domů Služby průvodce v ceně K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům a obchody jsou otevřeny Doprava autobusem Nástupní místa a časy odjezdů Město betlémů na sedmi kopcích Pojeďte s námi do starobylého města Bamberk, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Město je vyhlášeno historickými památkami, dobrým pivem a kouzelnými vánočními trhy. Císař Jindřich V. chtěl mít své město podobné Římu, a tak Bamberk postavil na sedmi pahorcích a plánoval sem přesunout i sídlo papeže. Proto se Bamberku občas přezdívá “Francký Řím”. Projdete se po starém městě, navštívíte pohádkové vánoční trhy, ochutnáte tradiční bavorské speciality a nakoupíte dárky pro celou rodinu. Projdete se křivolakými uličkami a uvidíte 40 jesliček po starém městě. Program zájezdu 1. den Odjezd z ČR v časných ranních hodinách Prohlídka kouzelného města s průvodcem (starobylé císařské a biskupské sídlo, půvabné domky “Malé Benátky”, síť křivolakých uliček, gotická radnice na mostě uprostřed řeky, historické domy) Přesun na vánoční trhy a ochutnávka místních specialit (pečené kaštany, ovocný punč, cukroví, svařené víno, ovocný chlebíček a perníky atd.) Individuálně toulání uličkami a prohlídka asi 40 betlémů, které jsou každoročně vystavovány Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce Důležité informace o zájezdu Cena zahrnuje Doprava autobusem tam a zpět Služby průvodce Pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje Cestovní pojištění Vstupy do jednotlivých objektů Další informace Doporučené kapesné cca 30 – 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět Změna programu vyhrazenaPřipravte se prosím na celodenní pobyt ve městě, který obvykle trvá až 9 hodin. Čas odjezdu bude stanoven na místě průvodcem v návaznosti na čase příjezdu do města a zákonných předpisech pro práci řidičů autobusu.

Parametry Adventní Bamberk


Veškeré další parametry výrobku Adventní Bamberk naleznete například na webu Ceskekormidlo.cz

Štítky pouktu Adventní Bamberk

Pro produkt Adventní Bamberk v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.

Podobné zájezdy